Global Ukraine News

У Польщі відкрили інтеграційний центр для українців

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Кольоровий простір в industrial–style на території колишньої фабрики, відкриті люди з бажанням допомогти та готовністю до співпраці, позитивні емоції і жодного пафосу – саме так зустрічає нововідкритий Український центр у Кракові, повідомляє Наш Вибір. Але щоб його створити, довелося докласти чимало зусиль.

Як зазначають організатори, на створення Українського центру в Кракові їх надихнула багатолітня співпраця з Україною та українцями, а також досвід інших польських міст.

Читайте за темою: Зірка французького кіно П’єр Рішар заспівав українською

Ще до офіційного відкриття організатори Українського центру встановили контакти з українськими громадськими організаціями та з українцями в різних організаціях Кракова й розпочали плідну співпрацю. Переймали досвід також і в Українського дому у Варшаві, представників якого запросили до Кракова для безпосередніх консультацій.

Перші плоди спільної роботи можна було побачити під час відкриття Українського центру 7 квітня. Гості мали можливість послухати солдата української армії Оксану Чорну й побачити презентацію про ситуацію на фронті.

Потреба створення Українського центру в Кракові існувала віддавна, бо щороку кількість українців тут зростає. Серед них як ті, хто приїхав до Кракова на навчання або на роботу в корпораціях та великих фірмах, так й тимчасові працівники і родини тих, хто переїхав до Польщі назавжди.

Тому Український центр намагається запропонувати кожній із цих груп щось спеціальне – від допомоги з пошуком житла, медичним страхуванням і легалізацією побуту в Польщі до проведення мовних курсів, занять із танцю чи змагань із більярду й настільного тенісу.

Share.

Comments are closed.