Global Ukraine News

Український «Етно-хутір» з шаленим успіхом відбувся в Тель-Авіві

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Фестиваль «Етно-хутiр» став вже традицією і символом дружби між Ізраїлем і Україною. Цього року фестиваль пройшов під знаком «Нова Україна», ставши майданчиком для молодих арт-майстрів з України і сучасних українських брендів. Більше 1 000 ізраїльтян відвідали 12 травня 2017 року третій щорічний фестиваль української культурної спадщини «Етно-хутір» в Тель-Авіві. Організатором цього заходу стала громадська організація «Israeli Friendsof Ukraine» за підтримки Канадського благодійного фонду «Українсько-єврейська зустріч» (UJE).

Гостями фестивалю з України стали музичний колектив «от Vinta» і народна артистка України Марія Бурмака. Українська співачка уразила всіх не лише традиційними піснями українською мовою, але і піснею на ідиші. З ізраїльського боку публіку надихали група «Gefilte Drive» і рок-група Tom Shapira Band.

Особливий інтерес у ізраїльтян викликали шедеври національної кухні України, за якими вибудовувалися великі черги. Сотні людей змогли придбати товари на благодійному ярмарку, на якому були представлені українські і ізраїльські hand made вироби (живопис, кераміка, прикраси, сувеніри), а також продукція сучасних українських дизайнерів.

Читати за темою: 7 червня відбудеться спеціалізована конференція Kyiv FinТech 2017

Обов’язковим атрибутом свята вже третій рік являються вишиванки. На фестивалі в Тель-Авіві був представлений один з найвідоміших в Україні сучасних брендів вишитого одягу – «Фолк Мода».

Учасників «Етно-Хутiра» привітав Посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко, який прийшов на фестиваль з дружиною і дітьми.

Учасники ярмарку – волонтерські організації з України: «Шанс на життя» і благодійний фонд «Країна дивовижних снів» (допомога дітям, що проходять лікування в Ізраїлі), Ганна Лисакова, ініціатор програми по психологічній реабілітації «Зігрій душу» і Наталія Попова, ініціатор створення Ковельского реабілітаційного центру воїнів АТО. GU

Share.

Comments are closed.