Global Ukraine News

Український «Етно-хутір» з шаленим успіхом відбувся в Тель-Авіві

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Фестиваль «Етно-хутiр» став вже традицією і символом дружби між Ізраїлем і Україною. Цього року фестиваль пройшов під знаком «Нова Україна», ставши майданчиком для молодих арт-майстрів з України і сучасних українських брендів. Більше 1 000 ізраїльтян відвідали 12 травня 2017 року третій щорічний фестиваль української культурної спадщини «Етно-хутір» в Тель-Авіві. Організатором цього заходу стала громадська організація «Israeli Friendsof Ukraine» за підтримки Канадського благодійного фонду «Українсько-єврейська зустріч» (UJE).

Гостями фестивалю з України стали музичний колектив «от Vinta» і народна артистка України Марія Бурмака. Українська співачка уразила всіх не лише традиційними піснями українською мовою, але і піснею на ідиші. З ізраїльського боку публіку надихали група «Gefilte Drive» і рок-група Tom Shapira Band.

Особливий інтерес у ізраїльтян викликали шедеври національної кухні України, за якими вибудовувалися великі черги. Сотні людей змогли придбати товари на благодійному ярмарку, на якому були представлені українські і ізраїльські hand made вироби (живопис, кераміка, прикраси, сувеніри), а також продукція сучасних українських дизайнерів.

Читати за темою: 7 червня відбудеться спеціалізована конференція Kyiv FinТech 2017

Обов’язковим атрибутом свята вже третій рік являються вишиванки. На фестивалі в Тель-Авіві був представлений один з найвідоміших в Україні сучасних брендів вишитого одягу – «Фолк Мода».

Учасників «Етно-Хутiра» привітав Посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко, який прийшов на фестиваль з дружиною і дітьми.

Учасники ярмарку – волонтерські організації з України: «Шанс на життя» і благодійний фонд «Країна дивовижних снів» (допомога дітям, що проходять лікування в Ізраїлі), Ганна Лисакова, ініціатор програми по психологічній реабілітації «Зігрій душу» і Наталія Попова, ініціатор створення Ковельского реабілітаційного центру воїнів АТО. GU

Share.

Comments are closed.