Global Ukraine News

Українці створили футболки, що роблять кардіограму під час тренувань

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Український підприємець Олексій Виноградов і кардіолог Дмитро Федьків створили «розумні футболки» HeartIn, що роблять електрокардіограму в реальному часі під час занять спортом.

Як повідомляє Аin.ua, винахід вивели на краудфандингову платформу Kickstarter і він уже зібрав $18 000 при необхідних $15 000. Творці «розумних футболок» переконані, що допоможуть бажаючим більш ефективно займатися спортом і відстежувати аномалії в роботі серця.

Читайте за темою: Юна українка перемогла на конкурсі стартапів у Польщі

«Люди не хочуть купувати майку просто заради діагностики. Так народилася ідея поєднати процес: видати дуже точні показники пульсу і варіабельності ритму серця, додати звіти за результатами тренувань, і загорнути це в гарний зручний додаток, і в процесі робити діагностику», – розповів Виноградов.

HeartIn складається з двох компонентів – футболки з електродами, які знімають показники роботи серця, і пристрою з Bluetooth-модулем. Його батарея працює до 24 годин.

Винахідники обіцяють, що футболки будуть досить міцні, щоб витримувати активні тренування і прання в машинці.

Читайте за темою: Українець розробив «няню» для догляду за кімнатними рослинами

Дата виробництва на Kickstarter намічена на вересень цього року, але Виноградов каже, що масове виробництво почнеться вже протягом тижня.

Share.

Comments are closed.