Global Ukraine News

Публічна дипломатія в Малайзії: інтерв’ю з представниками Ukrainian Cultural Association

Ми запрошуємо до співпраці всіх охочих. Освітній центр має стати основою для наших дітей, щоб мотивувати їх прийти і провести цікавий та пізнавальний час в оточенні української культури та освіти.

GU: Ви можете порівняти активність громади українців у Малайзії до Майдану та після? Чи були якісь  зміни?

Любов: Майдан все змінив! До Майдану я не знала про існування українців у Малайзії, крім колег в офісі (нас у різний час було від двох до десяти чоловік в компанії). Ми організовували українські дні для колег в офісі в рамках власної корпоративної культури.

Події Революції Гідності нас об’єднали. Ми збирали гроші на Майдан, щодня обговорювали події. А малайзійські ЗМІ в той час мовчали, або друкували проплачені статті. Тоді і виникла ідея зробити щось, щоб привернути увагу та розповісти про те, що відбувається в Україні. Так у квітні 2014 року в одному популярному торговельному центрі ми організували фотовиставку про Майдан та влаштували показ документального фільму.

Читайте за темою: Публічна дипломатія в Ірландії: інтерв’ю з Михайлом Баскіном

На відкриття прийшло близько сорока українців. З того часу ми тримаємося разом і збираємося на традиційні вже свята: День Незалежності та свято Миколая.

Українці в Малайзії відсвяткували День Незалежності України

GU: Які у Вас плани на наступні проекти організації?

Любов: Ми плануємо відкривати культурний центр, проводити фотовиставки, робити благодійні ініціативи для місцевих громад.

GU: Які  Ваші враження щодо розвитку подій чи реформ в Україні?

Учасники УКА: Вперше за історію України ми зробили дуже самостійні кроки: Україна цілий рік не закуповувала природний газ у Росії; перші важливі кроки у напрямі судової реформи; створені нові інституції для протидії корупції.

Ми розуміємо, що ці реформи мають пройти ще великий шлях до вдосконалення, але  перші кроки вже зроблені і це дає великі сподівання. Українцям для успіху доведеться значно більше покладатися на власні сили та ресурси, але це нас тільки зміцнить.

Читайте за темою: Українська публічна дипломатія в Бостоні: інтерв’ю з Катериною Малаховою

Залучаючи сучасні інформаційні технології до плану будь-якої реформи, ми значно прискорюємо зміни.

Читати далі

1 2 3
Share.

Comments are closed.