Global Ukraine News

В Україні створюють диво-книгу для найкращих бібліотек світу

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В Україні починають писати «Книгу добра». За інформацією організаторів проекту, в книзі буде розміщено 50 реальних історій «Ласкаво навколо нас» та 50 малюнків «Добро очима дітей».

До написання історій координатори проекту планують залучити 10-15 тис. осіб різного віку з усіх регіонів України, а також — понад 300 тисяч українських дітей, які писатимуть свої історії добра і малюватимуть ілюстрації. Книга має виглядати як серйозний фоліант з особливого паперу, виготовленого вручну з клаптиків тканин і рослинних зерен.

Читайте за темою: Найбільша книга з хризантем – незвичайний подарунок до дня вчителя

«Книга добра» буде виглядати так: папір буде зроблений, як ми говорили, трава буде зібрана, якісь квіти, одяг з України. Деякі сторінки будуть такими, що їх можна буде полити водою і вони будуть проростати. Триста тисяч дітей, які будуть робити ілюстрації, будуть мати нагороду. Вони поїдуть в Угорщину на відпочинок», – розповів співорганізатор проекту «Книга добра», керівник Центру української культури в Таллінні Анатолій Лютюк.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на презентації проекту 8 лютого в Києві сказав, що ця книга — про Україну, про українців і про майбутнє.

Організатори планують створити сотню ексклюзивних примірників диво-книги. Передача книги запланована в майже 50 країн світу, перш за все, її передадуть до Національної бібліотеки Ватикану (Італія), бібліотеку Конгресу США, Королівську бібліотеку Великобританії і Олександрійську бібліотеку (Єгипет). Також книга буде презентована в українських посольствах.

Читайте за темою: Книжка з українськими ілюстраціями вийшла у Китаї

Проект стартує за підтримки Кардинала Любомира Гузара і Міністерства закордонних справ. Сама книга буде створюватися в майстернях Центру української культури в Таллінні (Естонія). «Її пошиють з унікального паперу (черпання), яка буде виготовлена вручну з привезених з України клаптиків тканини одягу авторів творчих робіт, і з рослинних зерен», — йдеться в прес-релізі, поширеному в середу.

Share.

Comments are closed.