Global Ukraine News

В Україні створюють диво-книгу для найкращих бібліотек світу

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В Україні починають писати «Книгу добра». За інформацією організаторів проекту, в книзі буде розміщено 50 реальних історій «Ласкаво навколо нас» та 50 малюнків «Добро очима дітей».

До написання історій координатори проекту планують залучити 10-15 тис. осіб різного віку з усіх регіонів України, а також – понад 300 тисяч українських дітей, які писатимуть свої історії добра і малюватимуть ілюстрації. Книга має виглядати як серйозний фоліант з особливого паперу, виготовленого вручну з клаптиків тканин і рослинних зерен.

Читайте за темою: Найбільша книга з хризантем – незвичайний подарунок до дня вчителя

«Книга добра» буде виглядати так: папір буде зроблений, як ми говорили, трава буде зібрана, якісь квіти, одяг з України. Деякі сторінки будуть такими, що їх можна буде полити водою і вони будуть проростати. Триста тисяч дітей, які будуть робити ілюстрації, будуть мати нагороду. Вони поїдуть в Угорщину на відпочинок», – розповів співорганізатор проекту «Книга добра», керівник Центру української культури в Таллінні Анатолій Лютюк.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на презентації проекту 8 лютого в Києві сказав, що ця книга – про Україну, про українців і про майбутнє.

Організатори планують створити сотню ексклюзивних примірників диво-книги. Передача книги запланована в майже 50 країн світу, перш за все, її передадуть до Національної бібліотеки Ватикану (Італія), бібліотеку Конгресу США, Королівську бібліотеку Великобританії і Олександрійську бібліотеку (Єгипет). Також книга буде презентована в українських посольствах.

Читайте за темою: Книжка з українськими ілюстраціями вийшла у Китаї

Проект стартує за підтримки Кардинала Любомира Гузара і Міністерства закордонних справ. Сама книга буде створюватися в майстернях Центру української культури в Таллінні (Естонія). «Її пошиють з унікального паперу (черпання), яка буде виготовлена вручну з привезених з України клаптиків тканини одягу авторів творчих робіт, і з рослинних зерен», – йдеться в прес-релізі, поширеному в середу.

Share.

Comments are closed.