Global Ukraine News

Українську культуру вперше представили на Міжнародній благодійній виставці в Індії

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Днями у Делі (Індія) відбулась Міжнародна благодійна виставка-продаж у якій вперше прийняло участь Посольство України в Індії та представники української громади. Організаторами заходу виступила Жіноча Асоціація  Делі DCWA (The Delhi Commonwealth Women’s Association).

Цього року участь у благодійній виставці-продажу взяла рекордна кількість учасників —  більш ніж 57 представництв представили культуру своїх країн. Серед них Чехія, Корея, Туркменістан, Ірландія, Того, Японія, Узбекистан тощо. Організацією українського стенду займались представники Посольства та українські активісти, які також мали можливість представити товари з українською символікою.

Читати за темою: Святкова Масляна та солодкий День Святого Валентина в «Українській хаті в Йорданії» 

hjuy2 hjuy3

Відвідувачі українського стенду мали змогу придбати вишиванки, українські віночки та прикраси, а також  спробувати страви національної української кухні. Також українка Еліна Нісчал виконала для гостей заходу класичний індійський танець, який зірвав овації присутніх.

hjuy4 hjuy6 hjuy7

«Багато гостей звертали увагу  на наш  одяг, адже всі учасники українського стенду, були вдягнуті у вишиванки. А ще світило яскраве сонечко і наші красуні — дівчата були чи не найяскравішими на усьому ярмарку. Багато гостей підходили до нашої палатки просто для того, щоб сфотографуватися з дівчатами. Приємним було також те, що оператори індійського телебачення та іноземні журналісти найчастіше зупинялися саме перед нашою палаткою. Гостей заходу цікавили вишиванки, тарілочки-сувеніри з Петриківським розписом, футболки з авторським розписом та звичайно українські смаколики. Українська громада була у захваті від того, що Україна взяла участь у такому заході.  Найбільше — ми висловлюємо подяку панові Надзвичайному Послу України в республіці Індія Поліху Ігореві Зіновійовичу та його дружині пані Наталії Іванівні, першому секретарю з консульських питань Бєлову Ярославу Сергійовичу, які знайшли можливість представити нашу культуру на такому престижному заході. Серед активних учасниць з діаспорянок були жительки міста Делі, Фарідабаду, Газіабаду. Наші активні учасниці-україночки Лариса Тоцька, Іванна Місюра, Таня Малік, Вікторія Ахтар, Оксана Мішра та інші від усього серця висловлюють величезну подяку усім без винятку співробітникам нашого посольства за чудову організацію, за прекрасний дизайн нашого стенду і за те, що запросили нас бути безпосередніми учасниками цієї події!» – розповідає учасниця української громади в Індії, Марина Акрам.

hjuy8 hjuy10

Share.

Comments are closed.