Global Ukraine News

Святкова Масляна та солодкий День Святого Валентина в «Українській хаті в Йорданії»

24 лютого 2017 року Український Культурний Центр – «Українська Хата в Йорданії»  відчинив двері для своїх друзів аби разом відсвяткувати чудове свято  – Масляну.

На честь цього уперше в стінах Хати була проведена широка ярмарка, на якій талановиті українські майстрині представили свої роботи: прикраси з бісеру та атласних стрічок, миловаріння та ляльки з текстилю, українські сувеніри, одяг та предмети побуту.

Читати за темою: «Найпершою моєю поезією був вірш про Україну. А чи може бути інакше?» – українська поетеса Вікторія Бричкова-Абу Кадум

В цей вечір численні гості та друзі Українського Культурного Центру стали учасниками пісенного марафону. Організатори підготували найбільш відомі та найулюбленіші пісні з українського фольклору, такі як «Червона рута», «Ти ж мене підманула…», «Ой, на горі два дубки» та ін. Для маленьких учасників свята були проведені театральне дійство про Масляну та конкурс на найшвидше поїдання млинців.

Також нещодавно в Українському Культурному Центрі «Українська Хата в Йорданії» відбулося свято «Солодкого Валентина».

Читати за темою: Святкування Дня Соборності України в Йорданії

За традицією, на заході  виступила письменниця та активний діяч Культурного центру Вікторія Бричкова-Абу Кадум, дитячий гурт «UA kids». З вокальним номером виступила солістка Владислава Лагода з піснею «Двічі в одну річку не ввійдеш», а керівник музичного гурту Ольга Завидняк подарувала глядачам авторську пісню «I miss you».
Веселі конкурси, вікторини та розбивання підвісного серця з цукерками наповнили Хату позитивними емоціями та радісним дитячим сміхом.

Не  тільки малюки веселилися на цьому святі, спеціально для мам та бабусь була проведена дискотека в стилі «Зумба-мама» від керівника Надії Михович, яка підняла настрій всім гостям Хати. А наприкінці вечора малюки отримали солодкий подарунок. GU

Поділитись

Коментарі закріті