Global Ukraine News

Навчає мови та будує спільноту: як американський волонтер підкорює Україну

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

24-річний Дейн Стівс залишив Америку заради України. Рідне місто Юджин змінив на маленьке містечко Бар, аби допомогти тут місцевим мешканцям втілити у життя їхні ідеї.

Тепер американець проживає на Вінниччині і безкоштовно тричі на тиждень навчає місцевих жителів англійської. Українську мову іноземець опанував за 3 місяці. Мріє здружити громаду та навчити спільно розв’язувати власні проблеми. Для цього планує створити квартальні комітети, повідомляє vn.presspoint.in.ua.

Стівс належить до волонтерів Корпусу Миру і саме через цю організацію він потрапив до України. «Прекрасна, дуже складна мова, але прекрасна. Щодня моя мова покращується, і взагалі у місті немає можливості говорити англійською, треба говорити українською. Як я можу без мови? Для мене це не життя», — каже волонтер.

Читати за темою: «Фабрика думки «Донбас» оприлюднила у Facebook першу серію телепроекту «Нові герої Донбасу»

Нині іноземець разом з активістами міста Бар привчає місцевих сортувати сміття. Наразі активісти уже встановили контейнери для збору пластику, перші з яких придбали за власний кошт, а решту планують закупити за кошти, виручені від здачі пластику.

Share.

Comments are closed.