Global Ukraine News

Навчає мови та будує спільноту: як американський волонтер підкорює Україну

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

24-річний Дейн Стівс залишив Америку заради України. Рідне місто Юджин змінив на маленьке містечко Бар, аби допомогти тут місцевим мешканцям втілити у життя їхні ідеї.

Тепер американець проживає на Вінниччині і безкоштовно тричі на тиждень навчає місцевих жителів англійської. Українську мову іноземець опанував за 3 місяці. Мріє здружити громаду та навчити спільно розв’язувати власні проблеми. Для цього планує створити квартальні комітети, повідомляє vn.presspoint.in.ua.

Стівс належить до волонтерів Корпусу Миру і саме через цю організацію він потрапив до України. «Прекрасна, дуже складна мова, але прекрасна. Щодня моя мова покращується, і взагалі у місті немає можливості говорити англійською, треба говорити українською. Як я можу без мови? Для мене це не життя», – каже волонтер.

Читати за темою: «Фабрика думки «Донбас» оприлюднила у Facebook першу серію телепроекту «Нові герої Донбасу»

Нині іноземець разом з активістами міста Бар привчає місцевих сортувати сміття. Наразі активісти уже встановили контейнери для збору пластику, перші з яких придбали за власний кошт, а решту планують закупити за кошти, виручені від здачі пластику.

Share.

Comments are closed.