Global Ukraine News

Твори українських художників представили на американській міжнародній арт-ярмарці

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Роботи українських митців з Lera Litvinova Gallery були представлені 21-24 квітня на престижному міжнародному арт-ярмарку New York Art Expo, що проходить в Нью-Йорку. Про це повідомляє Ukraine Art News.

Читайте за темою: У Києві відкрили фотовиставку «Історія Євробачення»

До виставки увійшли роботи від Заслужених художників України Леоніда Заборовського та Наталії Папірної, а також яскраві роботи молодих відомих авторів Лери Літвінової, Олени Пронькіної, Наталії Корф-Іванюк та Олексія Іванюка, чиї полотна знаходяться в міжнародних та вітчизняних колекціях.

Цей інтернаціональний культурний обмін доповнила презентація нової роботи від німецького стріт-арт митця Johnny Crack.

Lera Litvinova Gallery – молодий український арт-простір, на чиєму рахунку близько двадцяти вітчизняних та міжнародних проектів, зокрема в Німеччині, Бельгії та Люксембурзі. Art Expo New York – міжнародна мистецька платформа, де збираються поціновувачі мистецтва з усього світу. Захід відбувається щорічно.

 

Share.

Comments are closed.