Global Ukraine News

Українські окуляри вразили популярну американську співачку та телеведучу

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Український бренд сонцезахисних окулярів Hetmans завоював прихильників по усьому американському континенту. Оригінальні дерев’яні вироби з автентичними різьбленими візерунками на дужках не залишають байдужими навіть найвибагливіших модників. Про це повідомляє Голос Америки. Девіз марки – Мистецтво, яке ви одягаєте”. Вартість однієї пари – 170 доларів.

Історія бізнесу розпочалася тоді, коли народжений у Брукліні Нік Розар відвідав Україну, щоб дізнатися більше про своє коріння. Вражений майстерністю карпатських різьбярів, Нік загорівся бажанням знайти спосіб, щоби перенести це мистецтво в західний контекст.

Після поїздки в Україну Нік проводив час із друзями в Брукліні. Один із його приятелів мав сонцезахисні окуляри у дерев’яній оправі, проте вони не були обробленими та прикрашеними. Тоді Нік і вирішив застосувати до цих виробів карпатське мистецтво.

Читайте за темою: Український бренд KSENIYAKOVENKO – креатив, що руйнує кордони

Нещодавно популярна американська телеведуча Карлі Ріттер присвятила бренду Hetmans допис на своїй бізнес-сторінці у Facebook. Вона зустріла Ніка Розара у Нью-Йорку і придбала в нього модний аксесуар: “Той момент, коли ти натикаєшся на український фестиваль і зустрічаєш творця Hetmans. Наразі це найбільш унікальні окуляри з куплених до сих пір! Їх виробляють у Брукліні, а дерево вирізають вручну в Україні”.

Українська та американська співачка Брія Блессінг назвала окуляри Hetmans “найкрутішими” і навіть записала 11-хвилинне Facebook-відео, у якому розповіла історію Ніка і дуже тепло відгукнулася про його вироби.

Share.

Comments are closed.