Global Ukraine News

Фільм про війну на Донбасі зустріли оваціями в Каннах

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

У вівторок, 23 травня, на 70-му Каннському кінофестивалі відбувся прем’єрний показ литовсько-франко-польсько-українського фільму Іній (Frost) режисера Шарунаса Бартаса про війну на сході України. Про це повідомляє Ua Modna.

Після закінчення прем’єрного показу глядачі оцінили роботу Бартаса і всієї знімальної групи оваціями та криками «Браво».

Читати за темою: Google розглядає можливість запуску ЗD-туру унікальними музеями України просто неба 

«Поки всі обговорюють нового Лантімоса і Твін Пікс, що з’явився в мережі ще до каннської прем’єри, у програмі Двотижневик режисерів дали роудмуві «Іній» Шарунаса Бартаса: повний гіркоти погляд іноземця на криваву Україну. Вперше з екрана звучить пильна польова правда, яку раніше можна було почути в приватних розмовах. З Вільнюса в дрімаючий Київ, спокійний Дніпро з Ванессою Параді, яка більше не вірить у любов, прямо в зону АТО, що виглядає у кадрі територією Тарковського. Непросте, але по-справжньому патріотичне кіно. Гімн Україні!» – написав про показ кінокритик Андрій Алферов.

Стрічка «Іній» — воєнна драма 2017 року, поставлена литовським режисером Шарунасом Бартасом. Фільм знято у копродукції Литви, Франції, України і Польщі за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Литовського кіноцентру, телеканалу ARTE (Франція) та Польського кіноінституту.

Share.

Comments are closed.