Global Ukraine News

День вишиванки в Туреччині: хіджаби у поєднанні з вишиваними сукнями

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Всесвітній день вишиванки вперше відсвяткували в Анкарі. Про це повідомляє Леся Вороняк, засновниця свята, на своїй сторінці у Facebook. Захід відбувся за участі провідних політиків, дипломатів, культурних діячів, журналістів. У надзвичайній колекції Оксани Полонець, яка була представлена під час святкування, були поєднані хіджаби з українською вишивкою.

Читайте за темою: Данська принцеса одягла українську вишиванку

«Відкриваємо Україну світові разом з Ukrayna Ankara Büyükelçiliği/ Посольство України в Турецькій Республіці, його потужною командою на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Туреччині Андрієм Сибігою. Прикраса заходу – неймовірні сукні Оксани Полонець (Oksana Polonets), а настрій – чарівний голос Kristina Ohitva. За найгарніші сорочки – стильні етногодинники від Kleynod – українські годинники. І звісно, дорогий серцю фільм «Спадок нації» з турецькими субтитрами. Його, до речі, незабаром транслюватимуть на найбільшому турецькому телеканалі «ТРТ»», – написала активістка на своїй сторінці. GU

Share.

Comments are closed.