Global Ukraine News

В Києві відбудеться Міжнародний молодіжний форум «Космос та майбутнє»

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Більш як 500 експертів та молодих лідерів у сфері космосу, бізнесу, науки, освіти, громадянського суспільства та уряду будуть співпрацювати над новою космічною ініціативою та викликами майбутнього.

Міжнародний молодіжний форум «Космос та майбутнє» розпочнеться 3 жовтня в Україні (м. Київ) з амбітною метою – висвітлити нову парадигму космічних досліджень та прикладних проектів на основі ідеї про те, що Космос – це справжня інтеграційна платформа майбутнього. Форум також має створити майданчик для співпраці, обміну знаннями, досвідом, ідеями та технологіями для міжнародних експертів у галузі космічної науки та промисловості, а також суміжних галузях та залучення міжнародної молоді до розробки елементів нової парадигми.

Більш ніж 500 учасників з понад 20 країн очікують взяти участь у Форумі 3-5 жовтня, включаючи ентузіастів аерокосмічних проектів та досліджень, космічної молоді від 14 до 45 років, вчених, мислителів, бізнесменів та громадських діячів, які беруть участь у розробці та впровадженні сучасної космічної науки, технології та політики.

Читайте за темою: Україна стане світовим лідером у створенні нової космічної парадигми

Форум відкриє унікальну можливість для реалізації нових ініціатив у сфері космосу та майбутнього, для партнерських відносин, взаємодії з провідними міжнародними експертами та визначення нових сфер міжнародного співробітництва та досліджень. Члени Римського клубу, керівники космічних компаній, провідні фізики, економісти, психологи та інвестори, зацікавлені в проектах майбутнього, сприятимуть роботі Форуму.

Молоді космічні ентузіасти, які приїжджають з різних країн, отримають шанс розробити свої дослідницькі та прикладні проектні пропозиції, відштовхуючись від ідей спікерів. Кращі пропозиції будуть обрані для реалізації та отримають підтримку від потужних організацій.

«Міжнародне співробітництво відіграватиме все більш важливу роль у космічних проектах», – сказав Рік Тамлінсон, один з провідних світових діячів космосу та запрошений спікер Форуму.

Є багато можливостей для вивчення космосу для національних космічних програм таких країн, як Україна. Навіть наймогутніші країни, наприклад, США, не можуть впоратися з цими величезними завданнями. Україна має всі шанси скористатися своїм універсальним досвідом. Тут ми можемо говорити не тільки про будівництво ракет, а й про дослідження, розробку програмних продуктів, навчання та ін.

Читайте за темою: ТОП-7 сучасних українських Ейнштейнів

Перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк, який також є спікером Форуму, підтримує ідею космосу як інтеграційної платформи майбутнього: «Всесвіт – це невичерпне джерело знань, яке є необхідним для збереження та розвитку нашої цивілізації. З давніх часів вчені наголошували, що Космос визначає минуле, сьогодення і майбутнє людства та кожної людини, що життя та Космос невіддільні».

Організатори заходу Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я», UkraineIS, Українсько-норвезький міст (UNB) та Центр «Лілея», які мають великий досвід роботи в аерокосмічних та міжнародних заходах. Крім того, багато організацій та представників громадянського суспільства, бізнесу та уряду вже взяли на себе зобов’язання підтримувати організацію Форуму.

Щоб дізнатися більше, будь ласка, пишіть на [email protected] або  телефонуйте +38 067 900 91 97.  Акредитація ЗМІ, які бажають висвітлювати Міжнародний молодіжний форум «Космос та майбутнє»: [email protected].  Подальша інформація: https://www.facebook.com/events/134383313834154/

Share.

Comments are closed.