Global Ukraine News

До Дня Незалежності України байкери зі США організували масштабний мотопробіг

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

До Дня Незалежності України байкери зі США організували масштабний мотопробіг, у ході якого їм доведеться подолати тисячі кілометрів шляху від Америки до України із зупинками в європейських столицях.

Про це на Facebook-сторінці повідомив голова Української патріотичної асоціації «Воля», представник ВО «Свобода» на Піренейському півострові Іван Вовк.

«Наші заокеанські земляки організували мега-мотопробіг, присвячений 26-ій річниці Незалежності України, за маршрутом: Філадельфія – Нью-Йорк – Лісабон – Мадрид – Барселона – Марсель – Монако – Венеція – Будапешт – Ужгород – Львів», – написав він.

Так, 12 серпня байкери з Америки дісталися іспанського Мадрида, де на них чекала компанія з представників українських спільнот Іспанії, зокрема, Української Патріотичної Асоціації «Воля», ВГО «Сокіл» та жіночого об’єднання «Яворина».

Читати за темою: Українці Чикаго проведуть спортивно-патріотичну акцію до Дня Незалежності

Заокеанських гостей у ході екскурсії по Мадриду вразила велич Королівського палацу і Катедрального собору святої Марії Альмудени, неповторна архітектура міста та велелюдний гамір на центральних вулицях та площах столиці Іспанії.

«Вони розповіли нам про власний досвід організації громадського життя українців у Філадельфії, про щорічні фестивалі нашої діаспори в США, про будівництво української церкви, про діяльність церковної громади, яка самостійно вирішує буквально всі фінансові питання, про щирі взаємини з місцевим парохом і його постійну допомогу та сприяння у розвитку волонтерського руху тощо», – поділився І.Вовк.

На другий день українські байкери вирушили до наступного пункту призначення свого мотомаршруту – Барселони.

 

Share.

Comments are closed.