Global Ukraine News

Український додаток Inkhunter завантажили 6 млн користувачів

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Український додаток Inkhunter, який показує вигляд татуювання на тілі, завантажили 6 млн користувачів. Автором проекту є 24-річна Олександра Рогачова з Коломиї, яка з 2016 року мешкає у Нью-Йорку. Про це повідомляє uapost.us.

«У 2014 році Олександра разом з друзями з університету ім. В.Н. Каразіна у Харкові виграла хакатон на тему технологій доповненої реальності – розробили прототип додатку, який показує користувачу вигляд татуювання на його тілі», – зазначається у повідомленні.

Демоверсія Inkhunter з’явилася в AppStore у 2015 році. У лютому 2016 року додаток допрацювали, зробили зрозумілий, зручний та гарний дизайн. Однак нову версію користувачі завантажувати не поспішали.

Читайте за темою: Українка створила мобільний додаток, що миттєво перевіряє якість ліків

Тоді дівчина почала шукати інвестиції: відправила 12 заявок в європейські і американські інкубатори, написала релізи про додаток у кілька західних ЗМІ.

Першими відгукнулися журналісти The Daily Dot. Потім були Product Hunt, TechCrunch, Vogue і Cosmopolitan – загалом видання в 40 країнах. Додаток Inkhunter швидко зібрав перші 100 000 користувачів.

Читайте за темою: Українці створили футболки, що роблять кардіограму під час тренувань

Олександра разом зі своїм партнером Павлом Разумовським отримали пропозицію від акселератора стартапів ERA переїхати до Нью-Йорка. Там їм запропонували 40 тисяч доларів інвестицій.

Поки команда Inkhunter тримає темп. Нещодавно хлопці домовилися про партнерство з кіностудією Fox. Компанія знімає серіал, головний герой якого носить багато татуювань. Fox запропонувала розмістити галерею цих татуювань у додатку.

 

Share.

Comments are closed.