Global Ukraine News

У Львові презентують українсько-італійський фільм «Ізі»

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

15 вересня у Львові запрезентують спільний українсько-італійський фільм «Ізі» режисера Андреа Маньяні. Це перша робота України спільно з Італією, підтримана на державному рівні.

Більшість зйомок відбувалися біля Львова і Трускавця. Лише десята частина – в Італії. Головну роль у фільмі виконав молодий італійський актор Нікола Ночелла, а одну з другорядних – легендарна акторка Барбара Буше. З українських акторів у фільмі знявся Остап Ступка.

Драматична комедія «Ізі» розповідає про колишнього гонщика Ісідоро, який зараз страждає депресією. Брат просить його перевезти тіло загиблого у нього на виробництві українця до кордону і передати труну. Однак з героєм в дорозі трапились пригоди.

З української сторони зйомки фільму фінансувало Державне агентство з питань кіно, а з італійського – Міністерство культури.

Читати за темою: Українське кіно показали в Торонто

«Фільм був офіційно відібраний до конкурсу одного з найбільших міжнародних кінофестивалів світу в Локарно (Швейцарія), де Ночелла був нагороджений як «кращий актор» премією незалежних швейцарських критиків Boccalino d’Oro. «Ізі» також відібрали на Бельгійський кінофестиваль і Остенді, та на Хельсінський міжнародний кінофестиваль», ‒ зазначають організатори.

В Італії «Ізі» вийшов у широкий прокат 31 серпня. За перший вікенд прокату в Італії фільм зібрав понад 1,75 млн грн.

Спільна українсько-італійська творча група тепер представить фільм в українських містах. Стрічка вийде в 50 містах України на 120 копіях. У прокатах в українських кінотеатрах фільм виходить сьогодні, 14 вересня.

 

Share.

Comments are closed.