Global Ukraine News

Українка створює смачні картини

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Українка Дарина Косар здобула світову славу завдяки створенню унікальних картин із їжі. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Дарина Косар любить готувати, малювати та фотографувати, і в якийсь момент вирішила це поєднати. Світлини на її сторінці в Instagram – це чи то страви, чи то картини. Її роботи продаються лише за кордоном і тільки на замовлення. Для пересічного українського споживача – це дорого і незвично. Овочі і фрукти на ринку для неї не їжа, а фарби“, –  йдеться у відеосюжеті.

Читати за темою: Українець – у списку кращих чоловіків 2017 року

Як зазначається, ідея створення їстівних картин прийшла, коли вона застудилася і змушена була місяць сидіти вдома. Розповіла, що кавові зерна якось самі перетворилися на картину. А потенційні покупці на таку незвичну картину знайшлися в соцмережі.

Її картини продаються за кордоном, бо для українців це дорого. Наприклад, портрет Кеті Перрі з шоколаду і фруктів замовила американська компанія для просування нового альбому співачки, відзначила майстриня.

Дівчина усі ескізи зберігає в блокноті, а перетворення їжі на картини знімає на відео. Її роботи можна їсти, хоча вона зізнається, що цього не робить, а от її родина – із задоволенням смакує їх.

Їстівні роботи можна побачити на сторінці Дарина Косар в Instagram.

 

Share.

Comments are closed.