Global Ukraine News

Український карикатурист посів перше місце на Міжнародному конкурсі в Ізраїлі

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Нещодавно у м. Хайфа (Ізраїль) відбулася церемонія нагородження переможців 23-го Міжнародного конкурсу карикатур. Про це йдеться на сайті Посольства України в Ізраїлі.

Перше місце у категорії «Технологічні інновації» та спеціальний приз здобув відомий український карикатурист Костянтин Казанчев. Загалом українці отримали 8 з 22 призових місць конкурсу.

Читати за темою: Українка позмагається за французьку корону краси 

Дипломати Посольства України в Державі Ізраїль взяли участь у церемонії нагородження та привітали переможців. Захід відвідали представники муніципалітету м.Хайфа, дипломатичного корпусу, учасники та громадськість.

Міжнародний конкурс карикатур щорічно проводиться під егідою департаменту культури муніципалітету міста Хайфа. Свої роботи на тему конкурсу «Технологічні інновації» та «Святкування» надіслали 520 карикатуристів з 67 країн. GU

Share.

Comments are closed.