Global Ukraine News

Джамала із піснею «1944» представить Україну на конкурсі «Євробачення-2016»

Українська співачка Джамала таки здобула перемогу у відбіркових перегонах щодо виступу на конкурсі «Євробачення-2016». Її пісня «1944» не залишила байдужими серця ні журі, ні глядачів.

Боротьба була досить напруженою: Джамала та гурт The Hardkiss набрали найбільше балів від журі, яке було представлене  Андрієм Данилком, Русланою, Костянтином Меладзе.

У підсумку The Hardkiss і Джамала мали – по 11 балів. Однак перевага, згідно з правилами, знаходиться на боці того, хто отримує більший бал від аудиторії, яка голосувала за допомогою SMS-повідомлень. Глядацькі симпатії виявились на боці співачки.

За словами організаторів, кількість повідомлень цього року була рекордною – 382000.

Окрім Джамали і The Hardkiss за право представляти Україну у фіналі національного відбору змагалися гурти Sunsay, Pur:Pur, «НеАнгели» та Brunettes Shoot Blondes.

Читати за темою: Молодь Донбасу створила із смолоскипів напис «Небесна сотня»

Фінал «Євробачення-2016» відбудеться у Стокгольмі у травні. Як відомо, у 2015 році, після трагічних подій на Майдані та через конфлікт на Донбасі, Україна відмовилась від участі у пісенному конкурсі уперше з 2003 року.

Джамала представить Україну піснею «1944», на написання якої її надихнула розповідь бабусі про депортацію кримських татар. Нагадаємо, що Джамала вже брала участь у національному відборі до «Євробачення» у 2011 році, але не пройшла. Тоді телеканал «Україна» звинуватили у підробці результатів, на що адміністрація запропонувала провести суперфінал. Однак Джамала від участі у ньому відмовилася.

Поділитись

Коментарі закріті