Global Ukraine News

Українська стрічка отримала престижну нагороду у Лондоні

Приз «Кращий іноземний фільм» на кінофестивалі London Crystal Palace International Film Festival отримав український фільм «Моя бабуся Фанні Каплан». Про це повідомляється на сторінці стрічки в Facebook.

«Круто і шалено весело! Приз «Кращий іноземний фільм» London Crystal Palace International Film Festival отримав фільм «Моя бабуся Фанні Каплан», – повідомляють творці фільму.

Читайте за темою: Перший український кінофестиваль відкрив свої двері в Лівані

Стрічка розповідає про трагічну історію кохання Фанні Каплан, яка розгортається на тлі революційних подій початку ХХ століття.

Українська прем’єра стрічки відбулася на Одеському міжнародному кінофестивалі цього літа. Восени фільм показали на Міжнародному кінофестивалі в Котбусі (Німеччина) в програмі «Spektrum». Також на початку листопада покази стрічки з успіхом пройшли в рамках «Днів українського кіно» в Бейруті (Ліван) та Будапешті (Угорщина).

Читайте за темою: Документальний фільм про Майдан профінансує Держкіно

Вихід у прокат драми «Моя бабуся Фанні Каплан» очікується 8 грудня. Виробництво фільму здійснила кінокомпанія «Гагарін Медіа». Сценаристом і продюсером стрічки є Дмитро Томашпольський, режисер – Альона Дем’яненко.

Поділитись

Коментарі закріті