Global Ukraine News

Необхідність створення Національної Комісії з питань множинного громадянства та важливість захисту закордонних українців на державному рівні. Віолета Москалу під час під час засідання Комітету ВР з прав людини, нацменшин і міжнародних відносин.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ми були дуже здивовані тим, яким чином цей законопроект був написаний, станом на сьогодні навіть невідоме його авторство. Це – не професійно. Питання – дуже комплексне і потребує в найменшому варіанті парламентських слухань, а в найбільшому – створення Національної Комісії з широкого кола питань, які пов’язані з множинним громадянством та захистом прав українців, що проживають за кордоном. Потрібно визнати факт існування множинного громадянства, заборони якого немає“, – Віолета Москалу, засновниця організації Global Ukraine, під час засідання Комітету ВР з прав людини, нацменшин і міжнародних відносин.

Share.

Comments are closed.