Global Ukraine News

Українці створили будинок, який не потребує газу і води

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Проект українських стартаперів «PassivDom» – це прототип першого у світі будинку, який існує повністю автономно, без підключення до електромереж і водопроводу. Про це повідомляє UA Modna.

Електрику в будинку виробляють сонячні панелі на даху, а вода постійно фільтрується і використовується повторно. Стіни зроблені з суперсучасних будівельних матеріалів: скловолокна, графіту, поліуретану, а тому вони є не лише стійкими до іржі та псування, але  й не виділяють шкідливих речовин.

Читати за темою: Твори українських художників представили на американській міжнародній арт-ярмарці

Нові будинки друкуються за допомогою 3D-принтера і складаються зі збірних панелей, тому будівля може існувати в різних конфігураціях: додаткові кімнати просто прилаштовуються до базового модулю, як в конструкторі Lego. Завдяки цьому будинок можна розібрати і перевезти з одного місця в інше.

Мінімальний термін служби котеджу – 20 років. Фірма дає п’ятирічну гарантію на всі його складові, включаючи меблі й техніку. Центральний модуль PassivDom (36 квадратних метрів) коштує від 29 900 до 59 900 доларів, в залежності від комплектації. При цьому будинок поставляється повністю укомплектованим і готовим до проживання: з меблями, предметами побуту, подушками і навіть келихами для вина. Твори українських художників представили на американській міжнародній арт-ярмарці

Share.

Comments are closed.