Global Ukraine News

Як працюється українцям в Мексиці?

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Автор: Марта Дьомочко, редактор Global Ukraine News

Українська міграція в інші країни має багатолітню історію: за роки проживання за кордоном, у багатьох державах сформувалися численні українські осередки. До останніх років діяльність українців закордоння була спрямована власне на збереження української ідентичності, проведення культурних заходів. Події на Майдані та російська агресія на сході України виступили в ролі каталізаторів зростання активності допомоги від закордонних українців.

Чимало українців, які виїхали за кордон, працюють у відомих корпораціях, фінансових установах, культурних центрах. А деякі навіть займаються політичною діяльністю. Особливо це стосується так званої четвертої хвилі міграції, під час якої в інші країни відправилися висококваліфіковані працівники з метою професійної реалізації.

Читайте за темою: Як працюється українцям у Данії?

Про життя українців у Мексиці, адаптацію та плани повернення в Україну Global Ukraine News поспілкувався з Оленою Клопотою, активісткою української громади в Гвадалахарі (Мексика).

15801619_1501085203254521_1929554148_nGU: Олено, чим Ви займалися в Україні та чим займаєтеся в Мексиці? Чи складно Вам було почати роботу в новій країні? Як проходила для Вас адаптація?

У Мексику я потрапила як раз завдяки компанії, в якій я працюю. Це було внутрішнє переведення, то ж я – класичний експат. Звичайно, легше починати нову роботу в новій країні, коли добре знаєш і компанію, і саму роботу. Адаптуватися доводиться до культурних відмінностей, до манери ведення бізнесу і перемовин, спілкування між колегами, проведення нарад тощо. Як на мене, експату дуже важливо знайти баланс між своїм «я» і новим середовищем.

GU: Чому Вас привабила саме така робота? З чого Ви черпаєте натхнення?

Я працюю в сфері якості і логістики. Обожнюю цифри і логічні зв’язки. Люблю свою роботу і люблю бачити її результат.

Читайте за темою: Як працюється українцям в Португалії?

GU: Чим відрізняється робота в Україні та в Мексиці?

Мексиканці більш креативні, працьовиті, але менш обов’язкові і відкриті, в порівнянні з українцями.  В більшості мексиканці – це люди процесу, тому контроль результату і постійне коригування курсу тут надважливе.

Читати далі

1 2
Share.

Comments are closed.