Global Ukraine News

Будівлю музею в центрі Лондона назвали на честь мільярдера українського походження

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Нову будівля відомого британського музею Тейт Модерн Суітч-хаус, яку було відкрито минулого року перейменували в Блаватник-білдінг на честь мільярдера українського походження, який зробив найбільше в історії музею пожертвування. Про це повідомляє ArtsLooker.

Таке із своїх останніх рішень на посаді директора Тейт прийняв Ніколас Сирота, який побажав відзначити безпрецедентний внесок бізнесмена в музейний розвиток. Дані про розмір пожертвувань варіюються, але мова йде про суму від £ 50 млн (за інформацією The Art Newspaper) до £ 260 млн (за даними The Guardian).

Читати за темою: Столиця ОАЕ запрошує до себе вчителів з України

Підприємець Леонід Блаватник народився у 1957 в Одесі, дитинство і юність провів у Москві. У 1978 році майбутній глава холдингу Access Industries емігрував з родиною в США, де через шість років отримав американське громадянство. У 2010 році він став громадянином Великобританії і сьогодні входить до трійки найбагатших жителів Об’єднаного Королівства. За рейтингом Форбс його статки оцінюються майже в £ 16 мільярдів.

Share.

Comments are closed.