Global Ukraine News

Будівлю музею в центрі Лондона назвали на честь мільярдера українського походження

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Нову будівля відомого британського музею Тейт Модерн Суітч-хаус, яку було відкрито минулого року перейменували в Блаватник-білдінг на честь мільярдера українського походження, який зробив найбільше в історії музею пожертвування. Про це повідомляє ArtsLooker.

Таке із своїх останніх рішень на посаді директора Тейт прийняв Ніколас Сирота, який побажав відзначити безпрецедентний внесок бізнесмена в музейний розвиток. Дані про розмір пожертвувань варіюються, але мова йде про суму від £ 50 млн (за інформацією The Art Newspaper) до £ 260 млн (за даними The Guardian).

Читати за темою: Столиця ОАЕ запрошує до себе вчителів з України

Підприємець Леонід Блаватник народився у 1957 в Одесі, дитинство і юність провів у Москві. У 1978 році майбутній глава холдингу Access Industries емігрував з родиною в США, де через шість років отримав американське громадянство. У 2010 році він став громадянином Великобританії і сьогодні входить до трійки найбагатших жителів Об’єднаного Королівства. За рейтингом Форбс його статки оцінюються майже в £ 16 мільярдів.

Share.

Comments are closed.