Global Ukraine News

Українці в Малайзії втретє відсвяткували День вишиванки

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

14 травня українці Малайзії урочисто відзначили День вишиванки. Захід розпочався о 16:00 біля веж Петронас в Куала-Лумпурі, після чого святкування перемістилося до закладу Neway Karaoke Box. Головною умовою участі у святкових заходах була наявність традиційного українського вбрання, повідомляють організатори заходу.

18601580_1655445074485199_686944083_n

Читати за темою: З чим у китайців асоціюється Україна?

«На свято зібралось досить багато українців із сім’ями та малайців, які навчались в Україні. Нам присвятили дуже багато уваги місцеві жителі і туристи: розпитували, що то за свято, фотографувались разом з нами цілими сім’ями. Це і не дивно, адже ми виглядали дуже екзотично як для Малайзії. Приємно, що українці тримаються разом незважаючи на те, що ми так далеко від дому, кожен має вишиванку, вишиту сукню або річ із символікою», – розповідає організатор свята Олена Гринчук. GU

Share.

Comments are closed.