Global Ukraine News

Святковий серпень української громади у Бразилії

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Українські громади по всій Бразилії проведуть низку святкових заходів. Про це повідомила на своїй Facebook-сторінці дружина Посла України в Бразилії Фабіана Троненко.

Так, 19 серпня у місті Марінга відбудуться 7-мі Українські Вечорниці. Для гостей свята пропонують концерт українських фольклорних гуртів «Верховина» та «Щастя» з міста Кампу Морау, а також смачну українську вечерю, зазначила дружина посла.

Читайте за темою: В Бразилії відкрили українську церкву, що вражає своїми розмірами та красою

З 21 по 27 серпня у місті Прудентополіс проходитиме VIII Тиждень української громади, в рамках якого 26 серпня відбудеться Вечір Вареників та концерт українського співака Назара Савка. Квитки можна придбати в Музеї Тисячоліття або за телефоном: 42-3446-3327.

26 серпня у місті Куритіба пройде святкування 95-річчя Українсько-Бразильського Товариства та 87-ї річниці з дня заснування Українського фольклорного колективу «Барвінок».

Читайте за темою: Як українка охороняє спокій у Бразилії

А от 27 серпня в Українському Меморіалі міста Куритіба відбудуться урочисті святкування 26-ї річниці незалежності України та національного Дня української громади Бразилії.

Share.

Comments are closed.