Global Ukraine News

Як українка охороняє спокій у Бразилії

У складі одного з тактичних підрозділів Військової поліції бразильського міста Сан-Паулу служить українка за походженням — старший лейтенант Ізадора Катеренюк, розповідає Новинарня.

«Уся моя родина по батьківській лінії – українці, в Бразилії вони проживали та до сьогодні проживають в різних містах і селах штату Парана. Пізніше частина родини, як, наприклад мій тато, перебралися до Сан-Паулу– розповідає Ізадора Катеренюк. – На жаль, наші контакти з прямими родичами в Україні загубилися «в часі та просторі». Але мій український дідусь та бабуся неухильно дотримувалися національних традицій і звичаїв, вдома говорили лише по-українськи, намагалися, аби їхні діти не забували мову далекої Батьківщини».

Читайте за темою: Десантник з Житомира, що втратив кінцівку в АТО, став моделлю на подіумі

Дівчина розповідає, що її родина підтримує українські традиції. Окрім мови, шанують більшу частину української кулінарії, яку люблять майже всі.

«Змалечку я любила ходити на військові виставки, мені подобалася військова форма, маршеві пісні, предмети військового призначення. Мої батьки часто брали мене на авіаційні ярмарки, які влаштовували ВПС Бразилії, я завжди була у захваті від авіації й аеронавтики»,- розповідає дівчина про своє бажання стати військовою.

Дівчина каже, що для неї велика честь бути жінкою-лейтенантом військової поліції.

Читайте за темою: Під Посольством Росії у Києві відбудеться акція «Росія поставила на конвеєр розправи над українськими журналістами»

«Я працюю у своїй професії вже протягом деякого часу, тому думаю, що звикла до різних щоденних ситуацій. Але, звичайно, у нас також відбуваються нештатні події, які дивують навіть досвідчених офіцерів ПМ. Тому у вільний час я завжди намагаюся знімати напругу займаючись спортом», – зазначає Ізадора Катеренюк.

Поділитись

Коментарі закріті