Global Ukraine News

Професори Оксфорду вважають війну в Україні громадянським конфліктом

В міжнародному медійному та науковому дискурсі часто спостерігається ситуація, коли російську агресію на Донбасі називають “громадянським конфліктом”. Нерозуміння суті конфлікту на Сході можна було виправдати в перший рік війни, але коли агресія триває третій  рік поспіль  – такі фрази є або відвертим небажанням розібратися в ситуації, або навмисно-продуманим ходом.

Читати за темою: Іноземні ЗМІ про Україну: бої в Авдіївці, український «дикий захід» та нелегальний видобуток бурштину 

Особливо критичними такі випадки виглядають, коли вони відбуваються в країнах, які Україною сприймаються як дружні та партнерські і ті, від яких хотілося б отримувати високу підтримку. Сьогодні у  Facebook Геннадій Курочка розповсюдив інформацію про ситуацію, яка трапилася в Оксфордському університеті у Великій Британії.

“Цього разу “гібридний сигнал” ми отримали з інтелектуального центру Великобританії – Оксфордського університету. Наша  Ліза Ясько, студентка Оксфорду, повідомила нам, що університетська професура в переважній більшості вважає конфлікт в Україні громадянською війною. Не приховую, такі “сигнали” нам вже неодноразово надходили від різних стейкхолдерів, саме тому Український кризовий медіа-центр і розробило цю інфографіку з одним єдиним питанням: чому війна на Сході України – не громадянська“. – написав на своїй сторінці у Facebook Геннадій Курочка.

Закликаємо всіх до активного поширення цієї інфографіки, щоб якнайбільше іноземців зрозуміло справжню суть подій на Донбасі. GU

Поділитись

Коментарі закріті