Global Ukraine News

У Таллінні провели заходи присвячені загиблим героям під час Революції Гідності

В Українській греко-католицькій церкві в Таллінні відбулася панахида за полеглими героями Небесної сотні та всіма загиблими за незалежність України. Про це повідомила президент Конгресу українців Естонії Віра Коник, на сторінці Facebook.

«Ці лютневі дні, коли у 2014 році на київському Майдані вирішувалася доля України і були холоднокровно вбиті десятки людей, є пам’ятними для кожного українця. У Таллінні в Українській греко-католицькій церкві відбулася панахида за полеглими героями Небесної сотні та всіма загиблими за незалежність України, яку провів отець Олег Поп’юк. В панахиді взяли участь члени української громади, а також Посол України в Естонії Віктор Крижанівський, дипломат Віталій Попов, депутат Європарламенту Тунне Келам, естонський політик Марі Анн Келам», – зазначає пані Віра.

Читати за темою: Українська діаспора в Португалії провела маніфестації з нагоди третіх роковин Майдану

Після панахиди пройшло засідання Дискусійного клубу «Співрозмовник». На ньому представники української діаспори Естонії спілкувалися з очевидцем революційних подій, журналістом Естонської телерадіокомпанії Антоном Алєксєєвим, який вів репортажі з Майдану. Антон розповів про побачене під час свого перебування в Києві. Він був свідком розстрілу невідомими снайперами учасників протесту.

Також  присутні переглянули фільм «Жіночі обличчя революції» і вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 

Поділитись

Коментарі закріті