Global Ukraine News

Як українка стала шеф-кухарем у Франції

Українка Оксана Дубчак мріяла стати хірургом, але вже у шкільні роки вона збагнула, що її справжнє покликання – бути кухарем. Якщо попервах її тягнуло як магнітом на кухню батьківського ресторану і після уроків, і у вихідні, то згодом, набравшись досвіду, вона зрозуміла, якщо хочеш бути великим шефом – необхідно працювати із потужними шеф-кухарями світу. Про це розповідає українка в інтерв’ю для видання Погляд.

Втілювати свою мрію у життя Оксана подалася до Франції, де пройшла курс у найкращій світовій кулінарній академії «Le Cordon Bleu», на якому стала найкращою студенткою і отримала право стажуватись у кондитерському цеху мішленівського ресторану.

Читати за темою: Як українка охороняє спокій у Бразилії 

«Щоб бути професіоналом, людина має бути закоханою в цю роботу, віддаватися їй цілком і, звичайно, щодня вдосконалюватися. Адже графік і темп роботи у цій професії дуже важкий. Ми розпочинаємо о сьомій ранку і закінчуємо опівночі. І лише людина, яка обожнює цю роботу, зможе працювати на кухні», – підкреслює Оксана.

Саме завдяки титанічній праці та наполегливості, нині Оксана Дубчак два роки поспіль працює у Парижі на посаді шеф-де-парті «Renaissance Paris Country Club» та ресторану «Taillevent». Дівчина мріє про відкриття власного ресторану, який отримає максимальні три зірки мішлену.

Поділитись

Коментарі закріті