Global Ukraine News

Українців запрошують долучитися до одного з найбільших освітніх проектів для школярів

Українців, які проживають за кордоном, запрошують долучитися до  таборів GoCamp та стати наставниками для школярів по всій Україні. За 3 тижні цієї програми діти будуть навчатися англійською, німецькою або французькою мовами, як бути толерантними, мислити критично або стати свідомими громадянами.

Читати за темою: GoCamp — новаційні табори з англійської, французької та німецької мов 

«Якщо Ви – українець, який живе за кордоном, вільно володіє англійською мовою, а також маєте бажання поділитися унікальним досвідом вивчення іноземної мови і життя в іншому середовищі, приєднуйтеся до GoCamp і змініть майбутнє України!», – зазначають організатори.

Більш детальну інформацію та форму заявки можна знайти тут.

За останні 3 місяці більше 1000 претендентів і претенденток із 125 країн виявили бажання приєднатися до проекту. Майже 500 з них успішно пройшли співбесіду і 300 вже готуються до поїздки в Україну. Організатори додають, що потрібними є ще 1000 заявок, щоб покрити 880 шкіл, які подалися на проект.

Табори GoCamp відбуваються по всій території України, за винятком Луганської та Донецької областей. Зокрема, планується два типи таборів: з 29 травня до 16 червня по всій Україні, та з 27 березня по 28 квітня пілотний проект у Києві та Київській області. Проект уже полюбився українцям: в 2016 році табір відвідало більше 9 тисяч дітей (з них – 308 дітей з Луганської та Донецької областей), 127 шкіл долучилося до проекту, 120 волонтерів із 40 країн. А прогнозується, що протягом 2017-2020 рр. табір відвідає більш ніж 1,5 млн осіб. GU

Поділитись

Коментарі закріті