Global Ukraine News

Українська громада в ПАР запрошує на унікальні «Українські Дні в Кейптауні»

З 28 лютого по 6 квітня в ПАР вперше відбудеться захід під назвою «Українські Дні в Кейптауні». Це спроба українців, які проживають в Південній Африці, розповісти про Україну та українську культуру в цій країні.

Програма заходу включає в себе виставки книг, показ українських фільмів, дискусії, обговорення та фестиваль української культури.

17012369_860779364065282_598719743_n (1)

На фестивалі української культури (11 березня, у місті Токай) відвідувачі зможуть почути українську музику, яка буде представлена виступами гурту Замарі, народного ансамблю «Дивина»’ (Донецьк, Україна), співачки Тоні Дарієнко (Веллінгтон). Також заплановані майстер-класи з українських традиційних ремесел та широке представлення  української кухні. Гості фестивалю зможуть скуштувати справжній український борщ, вареники, деруни тощо, які будуть приготовлені українською громадою.

Читати за темою: В Йорданії вперше відбувся міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

«Ми вважаємо, що Південна Африка і Україна мають багато спільного і, таким чином, є потенціал для продуктивних культурних діалогів. Ми хочемо, обговорити соціальні трансформації, які переживає Україна, про всеосяжність і формування громадянського суспільства, про російсько-український конфлікт і що це означає для українців і для всього світу. Всі ці теми піднімають складні питання, які ми хочемо обговорити з південноафриканською спільнотою.» – зазначають організатори фестивалю.

«Українські Дні в Кейптауні» організовані українцями Південної Африки при підтримці Посольства України в Південно-Африканській Республіці. GU

З повною програмою фестивалю можна ознайомитись тут.

Контакти для отримання додаткової інформації: [email protected]

телефон 083 626 81 81.

Поділитись

Коментарі закріті