Global Ukraine News

В Йорданії вперше відбувся міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

Днями в Українському Культурному Центрі “Українська Хата в Йорданії” вперше відбувся 7-й міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед української громади в Йорданії. Розпочав захід Надзвичайний і Повноважний Посол України в Йорданії Сергій Пасько з промовою та добрими побажаннями учасникам конкурсу.

Активна діячка “Української Хати в Йорданії” та поетеса Вікторія Бричкова – Абу Кадум оголосила умови конкурсу і дала старт. Учасники, батьки та гості заспівали гімн України.

Читати за темою: Святкування Дня Соборності України в Йорданії 

Приємно відзначити, що міжнародна культурна організація “Українська Хата в Йорданії” вперше організувала подібний конкурс, адже україномовних жителів не так багато серед громадян України, що проживають в Йорданії. І ми пишаємося, що вихованці Українського Культурного Центру “Української Хати в Йорданії”, аж 9 учасників підійшли творчо до виконання завдань. Один із учасників навіть намалював портрет Тараса Григоровича Шевченка як доповнення до своєї роботи. Члени журі відзначили хорошу підготовку учасників. Робота оргкомітету у складі – Юлії Милгородської, Тетяни Сонець, Ольги Завидняк була злагодженою. Батьки та діти отримали задоволення та приємні враження. Ми щасливі від того, що дали поштовх розвитку української мови в Йорданії, що наші діти мають можливість вивчати та спілкуватися рідною мовою. Вивчення української мови викликає все більшого зацікавлення серед громади. А це означає, що ми рухаємось у правильному напрямку!» – зазначає Ольга Завидняк, координатор Українського Культурного Центру «Українська хата в Йорданії».

В склад журі увійшли: викладачі української мови та літератури – Валентина Анатоліївна Жиліна, Оксана Володимирівна Лавренчук та поетеса Вікторія Бричкова-Абу Кадум.

Читати за темою: “Йорданія – наші очі, Україна – наше серце“ – українська громада в Йорданії 

Участь у конкурсі взяли 9 вихованців УКЦ “Української Хати в Йорданії”: Ананзех Рамі та Карім, Аль-Джабалі Тимур і Фатіма, Аль- Ігзаві Ліна, Ясміна і Арсалан, Салямех Дана та Оклат Ахмед.

Захід увійде в історію тим, що – це перші українці з числа жителів Йорданії, хто взяв участь у цьому конкурсі. GU

 

Поділитись

Коментарі закріті