Global Ukraine News

Українські студенти перемогли у конкурсі від IBM

Українські студенти долучилися до конкурсу програмування на платформі System z «Master The Mainframe 2016», організатором якого виступила компанія ІВМ. Про це повідомляє uapost.us.

Конкурс проходив у режимі онлайн через інтернет-доступ до віддаленого мейнфрейма. До участі у конкурсі долучилися 123 молоді українські програмісти.

Перше місце в конкурсі посів студент кафедри комп’ютерних наук факультету економіки, права та інформаційних технологій Київського національного університету культури і мистецтв Андрій Дорошенко.

Читайте за темою: Українська школярка перемогла у конкурсі про видатних українців Канади

Студент другого курсу кафедри програмного забезпечення Національного університету «Львівська політехніка» Віталій Маковейчук увійшов до числа призерів ІІ туру.

International Business Machines Corporation — американська електронна корпорація, один із найбільших світових виробників усіх видів комп’ютерів і програмного забезпечення, один з найбільших провайдерів глобальних інформаційних мереж. Корпорація посідає шосте місце в списку найбільших компаній світу. Історія починається з 19 століття. IBM виробляє та продає апаратне та програмне забезпечення, послуги (хостинг, консалтинг) у сферах від мейнфреймів до нанотехнологій.

Поділитись

Коментарі закріті