Global Ukraine News

У Києві стартувала кампанія громадського ресторану Urban Space 500

15 березня у Києві стартувала кампанія громадського ресторану Urban Space 500, співвласниками якого стануть 500 інвесторів, які вкладуть у проект по 1 000 доларів. Заклад планують відкрити вже у вересні 2017 року.

Після того, як буде зібрана команда учасників проекту, розпочнеться пошук і облаштування приміщення. Ресторан хочуть відкрити у центрі Києва, Поділ є у пріоритеті. 80% прибутку, отриманого від діяльності ресторану спрямовуватиметься на громадські проекти, що сприятимуть розвитку Києва, 20% – отримуватиме управлінська компанія Druzi Cafе & Bar.

«Одна з базових цінностей платформи «Тепле Місто» – відкритість. Ми завжди ділимося своїм досвідом, якщо він може бути комусь корисним. Urban Space 100 виявився крутою соціальною інновацією з гарними ефектами для міста. Ми отримали понад 200 заявок на відкриття подібних просторів в інших містах. Тому ми і розробили соціальну франшизу для проекту, яка передбачає передачу досвіду громадським платформам в інших містах, де вони за нашою моделлю намагатимуться об’єднати потрібну кількість соціальних інвесторів, підбиратимуть локальну управлінську ресторанну компанію, запускатимуть простір з подальшим його адмініструванням», – розповідає Юрій Филюк, керівник платформи «Тепле Місто».

Читайте за темою: Support Hospitals in Ukraine готується до відправки 4-го гуманітарного вантажу

За соціальну складову у проекті відповідатиме ГО «Інша Освіта» у співпраці з платформою «Тепле Місто», за управління рестораном – Druzi Cafе & Bar. Як зазначила представниця закладу Світлана Мусій, шеф-кухар Druzi Cafе буде розробляти меню для ресторану Urban Space 500. Заклад відкриють за соціальною франшизою івано-франківського Urban Space 100. За умовами франшизи франківський заклад отримає одноразовий платіж – 5% від суми, яку зберуть на Urban Space 500, й 3% – складатимуть роялті.

Крім ресторану Urban Space 500 діятиме як майданчик для проведення різних заходів, тут працюватиме Urban Space Radio, на якому розповідатиметься про урбаністичні та суспільні проекти.

Вже запущено сайт простору, на якому можна побачити перших вкладників з лінками на їхні профілі у Facebook. На даний момент це – 20 людей.

Urban Space 500 має стати прикладом роботи соціально відповідального бізнесу, який об’єднує громаду, створює міцну партнерську мережу, яка здатна змінювати місто на краще. GU

Поділитись

Коментарі закріті