Global Ukraine News

У Києві презентували найбільше видання «Кобзаря» у світі

У Києві у п’ятницю, у Національному музеї Тараса Шевченка, презентували найбільше видання «Кобзаря» у світі. Про це під час урочистої церемонії Міжнародного культурно-мистецького проекту «Нас єднає Шевченкове слово» заявив директор видавництва «Самміт – книга» Іван Степурін, повідомляє Укрінформ.

За його словами, розміри цієї книги становлять 2 метри у висоту і 1,5 метра у ширину. У книзі 6 сторінок, на яких викладені найбільш знакові твори видатного українського поета Тараса Шевченка.

«Книга, яку ви сьогодні бачите тут, – це наша данина, повага, подяка Великому Кобзарю. Я думаю, що вона ще довгі роки буде прославляти Великого Кобзаря і популяризувати українську літературу», – додав Степурін.

Читайте за темою: В Україні презентували тізер повнометражного фільму про Тараса Шевченка

Заступник міністра культури Юрій Рибачук відзначив, що подібні заходи покликані не тільки вшанувати пам’ять Тараса Шевченка, а й слугують засобом сприяння і розвитку міжнародного і культурного діалогу.

Також у церемонії взяли участь посли багатьох країн, зокрема Білорусі, Індії, Македонії, Мексики, Пакистану, Польщі. Вони представили визначні твори своїх країн, які стали для них такими ж знаковими, як для України шевченківський «Заповіт».

Поділитись

Коментарі закріті