Global Ukraine News

Український книжковий стенд представлять у Вільнюсі

23-26 лютого у Вільнюсі відбудеться щорічний книжковий ярмарок, який проводиться вже у 18 раз та присвячений темі «Литовські знаки видно за кордоном». Про це повідомляє Громадська організація «Форум видавців».

На Вільнюському книжковому ярмарку буде представлено стенд «Книги з України» (№ 3.24.зал №3), який організовує ГО «Форум видавців». Цього року захід відвідає група українських видавців з Києва та Харкова: «Балтія Друк», «Знання», «Картографія», «Клуб сімейного дозвілля», «Майстер книг», «Наш формат», «Фонтан казок».

У програмі ярмарку також візьмуть участь представники видавництв «Брайт Стар Паблішинг», «Видавництво Старого Лева», «Віват», «Добра листівка».

Читати за темою: У Таллінні провели заходи присвячені загиблим героям під час Революції Гідності 

Серед запрошених гостей – одна з найавторитетніших дослідниць української дитячої літератури, фахівець із промоції дитячого читання, член Міжнародного товариства дослідників дитячої літератури (IRSCL), професор кафедри видавничої справи та редагування Української академії друкарства Емілія Огар та директорка Львівської обласної бібліотеки для дітей Лариса Лугова. Також на ярмарок запрошені українські художники Наталка Гайда та Дмитро Кузьменко.

Вільнюський книжковий ярмарок – найбільша літературна подія країн Балтії об’єднає понад 60 тис. відвідувачів та 300 видавців на території понад 12 тис. квадратних метрів.

Поділитись

Коментарі закріті