Global Ukraine News

Робота українських майстрів стала аватаром Instagram-аккаунта компанії Google

Днями у офіційного Instagram-аккаунта компанії Google змінився аватар – тепер на ньому буква G, викладена рослинами-суккулентами в незвичайних бетонних кашпо. І ця робота створена українцями, повідомляє ain.ua.

Кашпо змоделювали за допомогою техніки параметричних обчислень в українській архітектурно-виробничій компанії Plitos, яка спеціалізується на параметричному / обчислювальному дизайні і архітектурі. Компанія працює в області «цифрової архітектури», де програмування тісно пов’язане з формоутворенням і залежить від математичних алгоритмів і формул, які автоматично перетворять обсяг, роблячи його технічно і економічно здійсненним. Що стосується рослин, то їх в незвичайні горщики висадила Анна Пащенко, засновниця бренду Roslynka, який спеціалізується на рослинах-сукулентах і мохах та давно співпрацює з Plitos. Дизайнери-архітектори створюють унікальні горщики для її живих інсталяцій.

Читати за темою: Одна з найепатажніших співачок світу запросила до співпраці українців 

Представники Google написали Анні приватне повідомлення в Instagram. Через приблизно тиждень буква відобразилась в офіційному акаунті Google, а ще SuperG.
Публікація зібрала майже 50 000 лайків і 200 коментарів за два дні. Користувачі з усього світу захопилися роботою українців, а деякі цікавилися, де можна купити такий горщик.

Поділитись

Коментарі закріті