Global Ukraine News

7 українських дизайнерів представили свої колекції на London Fashion Week

Британська Рада в Україні та Ukrainian Fashion Week вдруге представили молодих українських дизайнерів на International Fashion Showcase в рамках London Fashion Week. Про це повідомили у прес-службі Українського тижня моди.

Участь українських дизайнерів відбулася за підтримки міжнародного фонду Western NIS Enterprise Fund, Британської Ради та Ukrainian Fashion Week з 17 по 21 лютого.

Читати за темою: Як українка музичним талантом підкорює Канаду 

Це – Jean Gritsfeldt, Alina Zamanova, FROLOV, Yana Chervinska, DZHUS, the COAT by Katya Silchenko та  Flow the Label. Концепцію українського стенду під назвою  «Wish You Were Here» розробили дизайнер Яна Червінська та художник Олександр Бурлака. В її основі – символічна автобусна зупинка як місце, звідки ми починаємо свою подорож до нового, починаємо свій шлях в обраному напрямку.

International Fashion Showcase (IFS) – це найбільша міжнародна виставка у світі моди, де країни-учасниці представляють широкому загалу своїх найперспективніших молодих дизайнерів у форматі концептуальних інсталяцій. З 2012 року у події взяло участь 50 країн світу та 550 дизайнерів.

Темою цьогорічної виставки став взаємозв’язок глобального та локального. Учасники аналізували глобальні теми з локального погляду, а також місцеві історії у міжнародному контексті.

За п’ять днів інсталяцію відвідало безліч гостей, серед яких найавторитетніші представники модного світу – Сара Мауер (MBE, BFC Ambassador for Emerging Talent, Chief Critic at Voguerunway.com), С’юзі Менкес (Vogue, The Times, The New York Times, The International Herald Tribune), Карла Отто (Karla Otto Ltd.), Роб Янг (Business of Fashion), Анна Арсіні (British Fashion Council), Сара Ман (British Council), Барбара Гріспіні (British Fashion Council) Андерс Крістіан Медсен (i-D), Наталі Кінгхам (Matches) та інші.

 

FROLOV, Yana Chervinska, DZHUS, Flow the Label, the COAT by Katya Silchenko, Alina Zamanova, Jean Gritsfeldt

FROLOV, Yana Chervinska, DZHUS

 

Flow the Label, the COAT by Katya Silchenko, Alina Zamanova

DZHUS

 

FROLOV, Flow the Label

FROLOV, DZHUS, Yana Chervinska, the COAT by Katya Silchenko, Alina Zamanova

Flow the Label

Flow the Label, the COAT by Katya Silchenko, Alina Zamanova, Jean Gritsfeldt

FROLOV, Yana Chervinska, Flow the Label, the COAT by Katya Silchenko

 

Поділитись

Коментарі закріті