Global Ukraine News

Українсько-німецький фільм отримав Гран-прі на престижному кіноконкурсі

17 лютого документальний фільм «Школа №3» отримав Гран-прі у конкурсній програмі Generation 14 plus на 67-му Берлінському міжнародному кінофестивалі. Автори стрічки отримали також грошову премію на суму 7,5 тисячі євро від Федерального агентства з громадянської освіти Німеччини. Повідомляє  Deutsche Welle.

Читати за темою: У Києві відбувся показ документального фільму «Переломний момент: Війна за демократію в Україні» 

Журі охарактеризувало цю стрічку, як «фільм, який повільно розгортається та проводить аудиторію крізь деталі та особистий погляд головних героїв, показуючи широкий спектр від ніжності, травми до банальності та навіть гумору». Судді вирішили, що фільм не дозволяє лінії війни взяти гору над емоційним світом молодих персонажів.

Режисери стрічки – українка Єлизавета Сміт і німець Георг Жено. Герої фільму – 13 підлітків з відбудованої після військових дій школи № 3 з Миколаївки на Донбасі.

Влітку 2014-го містечко серйозно постраждало в ході бойових дій за визволення Слов’янська. 13-річні хлопці й дівчата пережили війну. Розповідають про життя під час обстрілів, свої страхи та мрії. Фільм складається з їх відвертих монологів.

Поділитись

Коментарі закріті