Global Ukraine News

Монета «Євромайдан» може стати «монетою року» за дизайном

Українська пам’ятна монета з нейзильберу «Євромайдан» увійшла до фіналу Міжнародного конкурсу «Краща монета року» у номінації «Краще художнє рішення». Про це повідомляє Національний банк України.

Підбиття підсумків відбулося під час роботи 46-го Всесвітнього ярмарку грошей (відбувся 3 – 6 лютого 2017 року у м. Берлін, Німеччина), на якому Національний банк України гідно продемонстрував свою нумізматичну програму.

Учасниками цьогорічного ярмарку стали більше 60 центральних банків та монетних дворів світу. Було представлено понад 330 експонентів, серед яких фірми – виробники обладнання, напівфабрикатів та упаковки для монет, а також ті, хто працюють у транснаціональних дилерських мережах, дилери та дистриб’ютори вторинного нумізматичного ринку. Відвідало захід понад 15 000 осіб.

Читайте за темою: З якими українськими винаходами знайомитимуть іноземців?

Організатором конкурсу є впливове в нумізматичному світі видання «Krause Publication» (США). У фінал в 10 номінаціях потрапило 100 монет, випущених у 2015 році.

Всесвітній ярмарок грошей є традиційним та найбільшим зібранням виробників нумізматичної продукції, оптових дилерів та колекціонерів більше як з 50 країн світу. Цей міжнародний ярмарок також є першою подією, що відкриває кожен нумізматичний рік.

Поділитись

Коментарі закріті