Global Ukraine News

В Україні запустили радіоканал сучасної української музики Zemlya

Онлайн-радіостанція Old Fashioned Radio запустила в мережі новий канал сучасної української музики Zemlya. Про це повідомляє «Детектор медіа» з посиланням на прес-службу радіо.

Плейлист потоку складатиметься з таких артистів, як ONUKA, Blooms Corda, ЕЁ та багатьох інших.

«Музика – найважливіша частина інтелектуального спілкування. Тому ми презентуємо для аудиторії OFR наш новий потужний інструмент, який говорить мовою сучасної української музики», – прокоментував генеральний продюсер радіо Віктор Савків.

На радіо цілодобово гратиме музика українських гуртів, музикантів та сольних виконавців, не обмежених стилями та напрямками. Згодом на канал додадуться програми та шоу присвяченні культурі та музиці.

Читайте за темою: Українець створив платформу для прослуховування вітчизняних онлайн-радіостанцій

«Тут ви почуєте треки, які представляють практично всі існуючі стилі. І це будуть не тільки ті артисти, які вже зараз є визнаними символами нової української музики, але й ті, яких ви не почуєте на жодній іншій хвилі. А вони варті того, щоб дізнатись про них», – розповів музичний редактор каналу Альберт Цукренко.

Команда закликає усіх українських виконавців надсилати свою музику на пошту. Після відбору частина з них потрапить в ротацію, незалежно від популярності та сценічного стажу.

Поділитись

Коментарі закріті