Global Ukraine News

Стартував міжнародний флешмоб «Global Shevchenko»

До 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у світі стартував міжнародний флешмоб «Global Shevchenko». Про це повідомляє УНН. З 10 лютого до 8 березня необхідно зробити фото або селфі біля пам’ятника Тарасу Шевченку та опублікувати в соцмережі Facebook.

Головна мета флешмобу – вшанувати пам’ять великого Кобзаря, показавши пам’ятники, встановлені по всьому світу та Україні, що свідчить про його визнання та любов українського народу. Одним з організаторів флешмобу виступила громадська організація «Ukrainians».

Правила флешмобу:

– З 10 лютого до 8 березня необхідно зробити фото або селфі біля пам’ятника Тарасу Шевченку;

– Опублікувати фото біля пам’ятника на офіційній сторінці флешмобу у Facebook – https://www.facebook.com/events/228139920989530, а також на своїх сторінках в соціальних мережах, обов’язково поставити хеш-тег #GlobalShevchenko та вказати країну та місто, де зроблено фото.

Читати за темою: Звернення до Global Ukrainians з проханням залучитись до флешмобу “Крим – це Україна”

Крім того, організатори закликали українців по всьому світу 9 березня о 16:00 (за київським часом) прийти до пам’ятників Тарасу Шевченку та одночасно зачитати вірш «В казематі» (Мені однаково, чи буду…) Це буде найбільше одночасне читання Шевченка в історії.

 

Поділитись

Коментарі закріті