Global Ukraine News

Британська газета The Guardian присвятила статтю Джамалі

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Прості англійці, що переглянули кліп української співачки Джамали, який вона презентувала для виступу на Національному відборі до пісенного конкурсу «Євробачення-2016», були вражені її щирістю, емоційністю, патріотизмом. Потужний меседж українки відмітили й музичні фахівці.

Тому одна з центральних газет країни – The Guardian – присвятила матеріал Джамалі та її виступу на відбірковому турі до міжнародного пісенного конкурсу.

У матеріалі зазначається, що пісня «1944» розповідає про депортацію татар в період Другої світової війни. При цьому наголошується, що представники кримськотатарського народу, які перебувають у Криму, не змогли взяти участь в голосуванні через російську анексію 2014 року.

Читати за темою: Відкрити світові нову Україну: формули успіху сучасних українських музикантів

«Я знаю, що багато хто з моїх шанувальників перебуває в Криму. Багато людей писали мені, що вони будуть відправляти повідомлення так чи інакше, тому що вони підтримують мене. Кажу їм, що вони витрачають свої гроші і їхні голоси не враховуються, але вони говорять мені, що вони все одно відправляють їх», – цитує слова Джамали видання.

Нагадаємо, під час смс-голосування у першому півфіналі Національного відбору до пісенного конкурсу «Євробачення-2016» українська співачка з Криму отримала найбільшу кількість голосів на свою підтримку – майже 160 тисяч українців віддали їй перевагу. Джамала також отримала найвищу оцінку і в голосуванні суддів – 9 балів. В кінцевому результаті співачка набрала 18 балів, суттєво випередивши інших претендентів.

Share.

Comments are closed.