Global Ukraine News

У Києві відбудеться бізнес-форум української діаспори

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Перший Бізнес-форум української діаспори та закордонних друзів України відбудеться 18-19 травня 2017 року в Україні, в місті Києві, (ТПП України, вул. Велика Житомирська, 33) та пройде під гаслом «Українці світу – для України».

Цей захід заплановано в розвиток рішень VI-го Всесвітнього Форуму Українців (серпень 2016, м. Київ). Ініціаторами та співорганізаторами Форуму є Торгово-промислова палата України та Українська Всесвітня Координаційна Рада на прохання ділових кіл України та світового українства.

Читайте за темою: Український бренд KSENIYAKOVENKO – креатив, що руйнує кордони

Проектом програми Форуму передбачається проведення змістовного пленарного засідання, за участі керівництва економічного та фіскального блоку Уряду, головних міністерств, облдержадміністрацій. Учасників Форуму вітатимуть Президент України Петро Порошенко та Прем’єр міністр України Володимир Гройсман.

Метою Форуму є напрацювання зв’язків українського бізнесу з українськими бізнесменами закордоння, патріотами України, допомога в експорті української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучення інвестицій в українську економіку, в тому числі і коштів українських трудових мігрантів та діаспори, заохочення взяти участь у процесах реформування економіки України досвідчених менеджерів з середовища закордонного українства, використовуючи їхні практичні здобутки.

Читайте за темою: Про необхідність створення потужного українського бізнес хабу для просування українських брендів на глобальні ринки

З питань участі або отримання статусу партнера заходу звертайтесь за електронною адресою [email protected], тел.моб. +38067-322-44-06. Участь у Форумі платна.

Представників ЗМІ просимо акредитуватися за телефоном +38 (044) 584-28-36 та за електронною поштою [email protected]. GU

Share.

Comments are closed.