Global Ukraine News

Українка підкорила суддів конкурсу краси

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

У столиці Південної Кореї  – Сеулі фінішував конкурс краси «Міс Європа». Титул Віце-міс Європа-2017 здобула львів’янка топ-модель Ніна Горинюк. Про це повідомляє dyvys.info.

Вона також увійшла у п’ятірку кращих учасниць конкурсу, отримала титул четвертої Віце-Miss Supertalеnt of the World (за цю корону змагалися 45 дівчат).  Корону «Міс Європа-2017» отримала конкурсантка  із Латвії Діана Кубасова.

Читати за темою: В мережі запустили соціальний флешмоб: подаруй сукню випускниці дитбудинку

«Мене переповнюють позитивні емоції! Чергова перемога у конкурсі краси є для мене стимулом не зупинятися на досягнутому, а впевнено йти до нових висот, – розповіла Ніна Горинюк. – Для мене цей титул дався доволі легко. Я виступала впевнено, усміхалася, просто була собою. Вірила у те, що не поїду до дому без стрічки. Моя мрія здійснилася. На «Міс Європа-2017» познайомилася не лише з багатьма красивими і харизматичними учасницями, а й більше дізналася про стиль життя і культуру Південної Кореї».

Share.

Comments are closed.